Elegant en klassiek gemaakte Brunello di Montalcino waar alles van echte wijn in zin. Zacht in de mond en verfijnde afdronk.
Op voorraad
- Beschrijving
- Extra informatie
Beschrijving
Een granaatrode Brunello met lichtbruine gloed in de randen. Verfijnde geuren van kersen en een beetje gedroogde kruiden. Zoals hoort in een goede Brunello is alles in evenwicht: smaak, body, frisheid en fruit. Het mondgevoel is zacht met rijpe, milde tannines. Als de wijn jong is, voor Brunello is dat minder dan 7 jaren, kunnen geuren en smaken nog niet volledig ontwikkeld zijn. Franco Pacenti maakt de Brunello’s op klassieke wijze, in grote houten foeders van 1500 en 2500 liter met klimaatbeheersing. In de wijn is deze houtopvoeding nauwelijks merkbaar en je kan deze wijn lang bewaren – wel 15-20 jaar. Voor de meeste Brunello’s is het advies om de wijn van tevoren en bewaren en te laten ademen. De afdronk is lang en zal steeds wat veranderen (ontwikkelen). Dit is de wijn die bij klassieke wildgerechten past. Of oude harde kaas.
Extra informatie
Producent | |
---|---|
Regio | |
Herkomstgebied | |
Smaakprofiel | |
Kleur | |
Druivenras | |
Oogstjaar | |
Volume |
Andere suggesties…
Zoek in winkel
Wijn nieuws
Italiaanse wijn webshop
Online verkoop van zelf geïmporteerde Italiaanse wijn, voor particulieren, wederverkopers en horeca
Vino & Vetro vertegenwoordigt vooral kleinere (familie) wijnhuizen uit heel Italië. Enkele van onze producenten zijn zeer exclusief en beperkt beschikbaar. Voor advies of informatie kunt u e-mail gebruiken of ons bellen.
Bestellingen zijn mogelijk per fles en worden dezelfde week verstuurd.
Bedrijfsgegevens
Vino & Vetro /
Alto Vino Wijnhandel
Noorddammerweg 45a Unit A-20
1424 NW De Kwakel
Telefoon: +31 621 37 09 37
E-mail: info@vinovetro.nl
Afhalen in magazijn is alleen mogelijk op afspraak (De Kwakel